pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha

Žádné obrázky

O společnosti

Společnost Knokar, s. r. o., byla založena 20. prosince 2007 v Praze.
Hlavní doménou je krátkodobý i dlouhodobý pronájem luxusních vozidel – rent luxury cars, pronájem luxusních vozidel s řidičem – rent luxury limousine cars i pronájem ostatních vozidel.


Půjčovna luxusních aut Praha zároveň nabízí vysoce reprezentativní společenské prostory včetně obsluhy pro rauty, kongresy, semináře či komorní jednání a zajišťuje luxusní ubytování v Praze a okolí. Prioritou nabízených služeb je individuální přístup ke klientovi, reprezentativní nadstandardní servis pro vládní i nevládní organizace, ministerstva, zastupitelské úřady, diplomatické sbory, hotely, ale i jednotlivce.Půjčovna luxusních vozů Praha disponuje vlastním vozovým parkem o celkové kapacitě 20 vozidel včetně speciálních limuzín v prodloužené long verzi především určené ministerstvům, zastupitelským úřadům a diplomatickým sborům.


Všechna vozidla jsou vlastním majetkem společnosti Knokar.
Samozřejmostí je také přistavení vozidla na místo určení, hotely, penziony.
Vozový park je pod servisní správou a kontrolou smluvních partnerů dle jednotlivých značek a typů vozidel.


Půjčovna luxusních aut Praha je dále připravena nabídnout nejen pronájem vozidel, ale též tlumočníka, průvodce i osobního bodyguarda. Společnost Knokar se taktéž účastní sportovních akcí.

Jsme vybaveni pro bezhotovostní platební styk mobilními terminály pro příjem elektronických platebních karet Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic. Pro dlouhodobé obchodní partnery půjčovna luxusních vozů Praha nabízí slevy a ceny na míru dle požadavků.

Platby za pronájem přijímáme prioritně v českých korunách, dále v eurech a dolarech. Hotovostní peněžité převody zahraničních měn na českou korunu se provádí denním fixním kurzem platným v den podpisu smlouvy dle vyhlášky ČNB v 14:30 hodin. Do této doby se směna provádí vyhlášeným denním kurzem předchozího dne. Spolupracujeme s renomovanými českými i zahraničními firmami v celé České republice i Evropě. Novým klientům nabízíme na vyžádání osobní prezentaci nabízených služeb.

V loňském roce navázala paní Lucie Bílá spolupráci s firmou Knokar, s. r. o. , která pro zpěvačku zajišťuje veškeré služby v oblasti vozového parku. Lucie Bílá a její tým potvrzují kvalitu nabízených služeb společnosti Knokar. „Osobně podporuji majitele v obchodních aktivitách a především doporučuji využít nabídku společnosti.“

Těšíme se na budoucí vzájemnou spolupráci.

Společnost Knokar

pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha