pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha

Žádné obrázky
Oznámení
  • JW_SIG_CFU
  • JW_SIG_PRG

Reference

Hlavním partnerem zpěvačky Lucie Bílé je firma Knokar s.r.o.

(reference viz článek Lucie Bílé)

reference-letak-a4_lucie.jpg

 

GOLF SHOP Kateřiny Stočesové již třetím rokem úzce spolupracuje se společností Knokar s.r.o. Nabídku služeb společnosti využíváme především při zajišťování pronájmu luxusních vozidel pro osobní přepravu na golfových turnajích  v  České a Slovenské republice.
Nabízené služby odpovídají vždy vysokému standardu,  profesionalitě a  proto určitě doporučuji
využít služeb společnosti Knokar s.r.o.

Kateřina Stočesová

 

 

Stylová oslava narozenin

Chcete dát své drahé polovičce netradiční dárek k narozeninám, výročí nebo jen tak? Inspirujte se naším klientem, který své přítelkyni zařídil úžasný narozeninový víkend.

Na víkend si od nás půjčil luxusní limuzínu Lincoln Town Car a společně se svou přítelkyní podnikli okružní jízdu Prahou. Pak je náš řidič zavezl na výbornou večeři. Klient měl od nás k dispozici také zapůjčený vůz během dne. Vypůjčil si Mercedes Benz GLK.

A jak se vyjádřil o našich službách samotný klient? "Skvělá volba! Zajištění perfektních služeb, výborná komunikace se zákazníkem. Měl jsem možnost si půjčit s přítelkyní nový vůz Mercedes-Benz GLK a projet se po Praze limuzínou a myslím si, že nám tento zážitek vydrží na hodně dlouho. Přítelkyně měla narozeniny a potřeboval jsem jí schovat do limuzíny dárek. Přítelkyně nepije šampaňské, tak na mé přání připravili vychlazené Lambrusco. Téměř se vším se přizpůsobí. Měl jsem možnost vidět i ostatní vozy na pronájem. Jsou v perfektním stavu a určitě si v sortimentu vyberete. Jestli sháníte společnost na pronájem luxusních vozidel, mohu doporučit jedině Knokar." Marek Bártl

{gallery}reference/stylova-oslava-narozenin{/gallery}

pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha