pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha

Žádné obrázky
Oznámení
  • JW_SIG_CFU
  • JW_SIG_PRG

Vážení a milí,

je to pro mě nová věc, úplně jiná zkušenost. Celou mojí kariéru doprovázejí tisíce kilometrů, které strávím v automobilu při jízdách za zpíváním na koncertech, při jízdách za účinkováním v muzikálech, při jízdách za natáčením televizních pořadů, filmů, při jízdách na tiskové konference, společenské události a tak dál.  Já jsem československá zpěvačka. Jezdím tedy i na Slovensko a mohu říci, že tam mám poctivou třetinu z celého objemu práce. Je zajímavé srovnání, že koncert samotný trvá hodinu a půl, ale taková cesta do Bratislavy, města, které je těsně za hranicí naší země, pokud je bez zastávky, trvá skoro čtyři hodiny.

Automobil je tedy pro mě druhý domov. Trávím v něm moc a moc času. Snažím se ten čas nějak využít na práci, přípravu na vystoupení nebo pro svůj odpočinek. Práce v automobilu? To je třeba korespondenční způsob rozhovoru do časopisů a novin. Odpovídám prostřednictvím mobilního telefonu esemeskami na písemné otázky a moje asistentka ty odpovědi přepisuje do počítače a předává novináři. Příprava na vystoupení? To je hlavně radost pro mého řidiče, který musí poslouchat moje rozezpívávání, aniž by ten hlas mohl ztlumit nebo auto opustit. Mnohem tišší je, když se učím texty. To je však jen občas, kdežto rozezpívat se musím před každým koncertem.  No, a odpočinek? Spím, a když nespím, relaxuji u ruční práce, kterou mě naučila máma. Třeba háčkuji motýly.

Jedna strana věci je, že mi automobil slouží, ale druhá strana je, že ten automobil potřebuje péči. Potřebuje zajistit pravidelný servis. Potřebuje řešit mimořádné opravy. Potřebuje, abych měla ohlídané pojištění, a zajištěnou smlouvu s firmou na satelitní vyhledávání. Můj problém však je, že nemám na to vůbec čas a ani buňky. Já jsem zpěvačka a úřad a povinnosti mne obtěžují.

V tomhle údělu se mi naskytla možnost předat celý balík starostí profesionálům a jen se vozit. Stala jsem se klientem společnosti KNOKAR. Společnosti, která mi dělá obrovskou službu v tom, že mi dává prostor se plně věnovat jen tomu, co mě baví a živí, tj. zpívání.  KNOKAR mi pronajímá automobil, který je luxusní a natolik pohodlný, abych po stovkách kilometrů z vozu vystoupila naprosto svěží. KNOKAR mi ten automobil udržuje v bezchybném technickém stavu a o jakýkoliv problém se postará. Když se musí vůz servisovat, KNOKAR si to ohlídá, zařídí a dá mi k dispozici náhradní vůz stejné kategorie. Když má můj řidič dovolenou, KNOKAR mi pronajme vozidlo a s řidičem. Tak mě zbavuje další starosti.

Co však musím nejvíc kladně vyhodnotit, to je profesionální přístup pracovníků společnosti KNOKAR, kteří se mnou vyřizují organizační věci. Protože jsem na lidi napojená, dokážu být vděčná za nesmírně milé jednání majitele společnosti i obchodního oddělení. Jejich  rozvaha, přehled  a pohotovost mi dávají velký klid, že je o mě dobře postaráno, že se mohu plně věnovat jen svým starostem. Mohu si být jistá, že i v případě nějaké nepříjemnosti na cestách KNOKAR vše potřebné zajistí. Za to vše patří společnosti KNOKAR můj dík!

Každý má co nejlépe dělat to čemu rozumí a co ho baví. Starost za svojí mobilitu jsem předala profesionálům, na které se mohu spolehnout a sama se starám jen o svojí uměleckou kariéru. Služby společnosti KNOKAR, která je mým významným partnerem mohu jen doporučit.

 

 

 

Oficiální stránky Lucie Bílé - www.luciebila.com

{gallery}marketing/luciebila{/gallery}

pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha